AÖF Bilgi Yönetimi Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi 2 yıllık bölümü AÖF bilgi yönetimi çıkmış sorular ve cevapları 1, 2 sınıf 2013-2014 yılından başlayarak ara sınav ve final sorularını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgi yönetimi programı, dersleri, sınav tarihleri gibi bölüm hakkında bilgileri diğer konularımızda bulabilirsiniz.

Bilgi yönetimi dersleri ve kitapları ile sınavlarda sorumlu olduğunuz konuları yani nereye kadar çalışacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu bölüm yeni aöf 2 yıllık programlarından birisidir.

Aöf bilgi yönetimi ders notları tüm sınıf kredili sisteme uygun olarak kısa özetler hazırlandıkça sayfamıza eklenecektir. Gerekli ders notları yeterince yoksa ders anlatım videolarını izlemenizi tavsiye ederiz.

Açıköğretim bilgi yönetimi bölümü ara sınav (vize) ile final soruları 2013 yılı itibariyle sitemizdeki sayfalardan ulaşabilirsiniz. Birçok derste olduğu gibi AÖF bilgi yönetimi çıkmış sorular 2014 güz ile bahar dönemi sınavlarından sonra eklenecektir.

Sitemizde sunulan sorular ile sınavlarda başarılı notlar elde edebilirsiniz. Çünkü geçmiş yılda çıkan sorular tekrar sorulabilir. Ders kitabındaki konuları dikkatlice çalışın. Düzenli bir ders programı sonucu bilgi yönetimi bölümü okuyanlar rahatça sınıf geçebilir ve mezun olabilirler.

Bilgi yönetimi çıkmış sorular için tıklayınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi senede 4 kere sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olduğunuzu unutmayınız. Ders kitabınızdan konuları belirleyerek ara sınav ve final hazırlığına başlayabilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.