AÖF Şifremi Unuttum Nasıl Öğrenebilirim

Açıköğretim web öğrenci aöf şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim, nereden alabilirim diyorsanız ve öğrenci otomasyonu sitesi olan ogrenci.anadolu.edu.tr sayfasına giriş yapamıyorsanız şifre hatırlatma kaydı, değiştirme ve yeni şifre alma hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız bunu iki şekilde geri alabilirsiniz. Şifre hatırlatma kaydınız var ise çok güzel kısa bir sürede işlemi yaparak şifrenizi yenileyebilir ve değiştirebilirsiniz. Fakat hatırlatma kaydı oluşturmadıysanız bu sizi biraz uğraştıracak. Şimdi bu adımları anlatalım.

Aöf şifremi unuttum nasıl alabilirim?
Hatırlatma kaydım var;
Şifre hatırlatma kaydı yaptırdıysanız Şifre Hatırlatma sayfasına giderek şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Hatırlatma kaydım yok;
AÖF öğrencileri en yakın AÖF bürosuna giderek yeni şifrelerini alabilirler. Ayrıca Üniversite çalışanları personel dairesine, örgün öğretimde okuyan öğrenciler ise öğrenci işlerine giderek yeni şifre talebinde bulunabilirler.

Yeni şifre talebinde bulunmak için şahsen ilgili birime başvurmalısınız. Telefon, posta, e-posta veya üçüncü şahıslar aracılığıyla yapılacak başvurularda şifre alamazsınız.

Aöf şifre hatırlatma kaydı nasıl yapılır
Şifrenizi oluşturup artık unuttuğunuz zaman tekrar geri almak için hatırlama kaydınız buradan yapabilirsiniz.

Aöf şifre değiştirme nasıl yapılır
Şifrenizi değiştirmek istiyorsanız buradaki konudan gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaşlar aöf şifre alma, şifre değiştirme ve hatırlatma işlemleri ile ilgili takıldığınız konuları yorum ile bize yazabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgilerimizi sizinle paylaşırız. Sınavlar için çok önemli olan sınav giriş belgesini bu şifre alacağınızı unutmayın.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.