Açıköğretim Fakültesi Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açıköğretim Fakültesi soruları ara sınav final olarak güz dönemi ve bahar olarak konularımızdan takip edebilirsiniz. Kredili sistem 2013, 2014 yıllarından başlayarak güncel bir şekilde ve PDF ortamında tüm aöf çıkmış sorular ve cevapları 1, 2, 3, 4 sınıf yarıyıl olarak paylaşılacaktır.

Adalet, işletme, ilahiyat, sosyal hizmetler, kamu yönetimi, sosyoloji gibi en çok okunan ve diğer tüm bölümlerin sorularını konularımızda sizlere sunuyoruz. Geçmiş yılda çıkan soruların sınav öncesi en çok aranan ve değerlendirilen bir kaynak olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yeni, kredili sisteme uygun aöf ders notları hazırlandıkça sitemizden bunları sunacağız. Sonuçta sürekli soru paylaşımlarının yanında yardımcı ders kaynaklarına da ihtiyaç duyuluyor. Fırsat buldukça bu tarz konu anlatımları içeren bilgileri de sizlere aktaracağız.

aöf soruları
Geçmiş yıl ara sınav ve final içeriklerini aöf çıkmış sorular başlıklı konumuzda bulabilirsiniz. Açıköğretim ders notları PDF içerikleri hazırlanınca bunun içinde farklı bir ekran oluşturacağız.

Anadolu Üniversite hocaları tarafından hazırlanan bu sınav soruları önümüzdeki yıllarda tekrar sorulabileceği için sınav öncesinde bakmanızda fayda vardır. Sorular dersine göre zor veya kolay olabiliyor en azından bunlara bakarak benzer soru gelme ihtimalini değerlendirebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.