Açıköğretim Fakültesi Dersleri AÖF Bölümleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) önlisans ve lisans bölümlerinde hangi derslerin olduğu merak edenler var. Bu konumuzda aöf dersleri hakkında bilgi vereceğiz. İşletme, adalet, ilahiyat, sosyoloji, sağlık kurumları ve diğer bölümlerin güz bahar dönemi tüm sınıf ders listesi ve kredilerini kısacası 2 yıllık ve 4 yıllık bölümlerin derslerini sizlerle paylaşacağız.

Güz dönemi 1,3,5,7 yarıyıl, bahar dönemi 2,4,6,8 olarak okutulacaktır. Sınavlarda sorumlu olunan üniteler derslerinize göre değişecektir. Şöyle ki dersinizin 8 ünitesi var o zaman ara sınav ilk 4 üniteden sorumlusunuz, final sınavında ise 8 ünitenin tamamıdır.

AÖF Bölüm Dersleri
2 yıllık önlisans ve 4 yıllık lisans bölümlerinin tam listesi aşağıdaki gibidir.
Açıköğretim Fakültesi ders listesi PDF olarak indirmek için tıklayınız.

AS : Ara Sınav (Vize)
DH : Dönem Sonu Sınavı (Final)
T : Teorik ders saati sayısı
U : Uygulamalı ders saati sayısı
K : Dersin kaç kredi olduğu

aöf dersleri
Açıköğretim İlahiyat sosyal hizmetler adalet sosyoloji işletme sağlık kurumları işletmeciliği kamu yönetimi türk dili ve edebiyatı laborant ve veteriner sağlık halkla ilişkiler ve tanıtım uluslararası ilişkiler tarih bankacılık ve sigortacılık işletme yönetimi maliye felsefe iktisat elektrik enerjisi üretim, iletim ve dağıtımı insan kaynakları yönetimi dış ticaret muhasebe ve vergi uygulamaları çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri büro yönetimi ve yönetici asistanlığı fotoğrafçılık ve kameramanlık radyo ve televizyon programcılığı lojistik spor yönetimi tarım ev idaresi emlak ve emlak yönetimi turizm ve otel işletmeciliği konaklama işletmeciliği yerel yönetimler medya ve iletişim perakende satış ve mağaza yönetimi çağrı merkezi hizmetleri marka iletişimi turizm ve seyahat hizmetleri kültürel miras ve turizm menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümlerinden oluşmaktadır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.