AÖF İşletme Sınav Tarihleri Takvimi 2014

Açıköğretim Fakültesi aöf işletme sınav tarihleri 2014 güz dönemi ve bahar dönemi ne zaman başlayacak ayrıntılar konumuzda. Ara sınav ile final yerleri 1, 2, 3, 4 sınıflar için aynı zamanda açıklanıyor zaten bildiğiniz gibi sınavlar 2 oturumda Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşiyor.

2014-2015 sınav takvimi tüm bölümlerde olduğu gibi işletme bölümü içinde aynıdır. Öğrenciler Cumartesi ve Pazar günkü sınavlara girerek güz ile bahar döneminde sorumlu olduğu dersleri vereceklerdir. Sınav yerleri sınav tarihlerinden yaklaşık 20 gün önce internet üzerinden duyurulur ve giriş belgesi çıktısı buradan alınır. Bunun dışında adresinize herhangi bir giriş belgesi yollanmaz.

açıköğretim işletme bölümü
Sınav tarihleri yaklaşmış ve siz hala konularını bitirmediyseniz veya yeterince ders çalışmadığınızı düşünüyorsanız yapmanız gerek tek şey aöf çıkmış sorular ve cevaplarına bakmaktır. En azından benzer veya aynı soruların gelme ihtimalini değerlendirerek bu sorulara bakmakta fayda var.

Eğitim yılı boyunca 4 kez sınava girecekseniz. Farklı iki dönemi de vize ve dönem sonu sınavları yapılacaktır. Farklı dönemlerde veremediğiniz bir dersi alamazsınız, bu dersler için ertesi yılki yeni eğitim yılını beklemeniz gerekecektir.

AÖF işletme sınav tarihlerini takip etmek için sınav takvimi konumuzu inceleyebilirsiniz. Her türlü güncelleme ve değişiklik duyurulacaktır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.