AÖF Kültürel Miras ve Turizm Çıkmış Sorular

Açıköğretim Fakültesi kültürel miras ve turizm çıkmış sorular olarak aöf ara sınav ve final 1, 2 sınıf güz dönemi ile bahar dönemi sorularını cevapları ile birlikte 2013 2014 yılından başlayarak indirebilirsiniz. Önce vize soruları bakarak daha sonra dönem sonu sınavlarında çıkanları çözebilirsiniz.

AÖF kültürel miras ve turizm bölümü 2 yıllık önlisans programıdır. Türkiye'nin arkeolojik varlıklarının, kültürel miras ve sanat birikiminin özenle korunması ve turizm sektöründe fark yaratabilecek elemanlar yetiştirmek bu bölümün amacıdır. Konulara çalışmaya başlarken ders notları gibi kaynaklardan da faydalanabilirsiniz.

Geçmiş yılda çıkan tüm sorular bir sonraki sınavda tekrar sorulma ihtimali olduğu için çok önemlidir. Paylaştığımız içeriklerde aynı zamanda cevap anahtarı da mevcuttur. Sorumlu olduğunuz derslerin kodlarını bularak yanıtlarını bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

aöf soruları ve cevapları
Kültürel Miras ve Turizm soruları için tıklayınız.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kredili sistem ile birlikte yılda 4 kez sınav yapmaktadır. Bunlar güz ve bahar dönemi vize ve final sınavlarıdır. Ara sınavlarda kitaptaki konuların yarısından final sınavında ise tamamından sorumlu olacaksınız. Aklınıza takılan konuları yorum ile bize iletebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.