AÖF Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihlerinde Ders Ekle İşlemi 2014

2014 AÖF Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihleri Döneminde Ders Ekle İşleminin Yapılması

Kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödeyen, ancak tekrar ders eklemek isteyen öğrenciler 6-7 Mart 2014 tarihlerinde 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde http://kayit.anadolu.edu.tr adresi “Mazeretli Ders Ekleme İşlemleri” linkinden ders ekle işlemi yapabilirler.

Ders ekle işlemini yapan öğrencilerin ekledikleri dersin dönem öğretim gideri farkı oluşacaktır. Oluşan dönem öğretim gideri farkını 17 – 21 Mart 2014 tarihleri arasında ödemeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yasal faiz uygulaması başlatılacaktır.

Henüz bir işlem yapmadıysanız ders ekle sil işlemi nasıl yapılır konusundan videolu anlatım izleyerek ve adımları takip ederek yardım alabilirsiniz.

Ders Ekle-Sil İşlemi Sonunda Yazıcıdan Dökümü Alınacak Belgeler
Üç basamaktan oluşan ders ekle-sil işlemini yapan ve yaptığı ders ekle-sil işlemini onaylayan görüntüsü verilen 2013-2014 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Bilgi Dökümü Sayfasını yazıcıdan alabilirler.

Bu sayfada öğrencilerin ders ekle-sil işlemi sonucunda “Alacağı Dersler”, “Bıraktığı Dersler”, “Ödeme Bilgisi”, “Sınav Merkezi Değişiklik Tarihleri”, “Sınav Tarihleri” gibi önemli bilgiler yer almaktadır.

Yazıcıdan döküm ala-mayan veya daha sonra döküm alacak öğrenciler, kayıt yenileme süresi içerisinde, T.C. imlik numarası ve şifreleri ile http://kayit.anadolu.edu.tr adresindeki, kayıt yenileme linkine giriş yaparak DİKKAT” başlığı altındaki “2013-2014 Bahar Döneminde Alacağınız Derslerin Dökümünü Almak İçin Tıklayınız” butonuna tıklayarak bu sayfanın dökümünü alabilirler.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.