AÖF Sözlü ve Sözsüz İletişim Çıkmış Sorular ve Cevapları

Açıköğretim 1 sınıf dersi AÖF Sözlü ve Sözsüz İletişim çıkmış sorular ve cevapları ara sınav, final 2013 2014 olarak indirebilirsiniz. Bahar dönemi Sözlü ve Sözsüz İletişim dersi sınav soruları kontrol etmek için İLT108U ders koduna bakmalısınız.

AÖF Sözlü ve Sözsüz İletişim ders notları kitabını PDF olarak indirebilirsiniz. Konular temel bakımın planlanması, yaşlılarda kazalardan korunmak için çevrenin düzenlenmesi, meşguliyet tedavisi, davranış tedavisi gibi üniteler yer almaktadır. Hazırlanmış ders notları var ise çalışmalarınız daha da kolaylaşır. Böylece sınavlarda başarı oranınız artar kolayca her iki sınavı da verebilirsiniz.

aöf sınav soruları
Sözlü ve sözsüz olarak her iki iletişim biçiminde de, duygu ve düşüncelerimizi aktarmaya çalışırız. Kimi zaman duygu ve düşüncelerimizi doğru bir biçimde aktarırız ve iletişim sürecini başarıyla tamamlamış oluruz. Ancak kimi zaman da bu süreci çok iyi işletemeyiz ve toplum içinde iletişimsizlik olarak adlandırılan bir çıkmaza girebiliriz.

Hem kendimiz hakkında doğru bilgiler verebilmek hem de yaşadığımız dünya hakkında bir şeyler söyleyebilmek için bu süreci iyi kullanmayı bilmemiz ve öğrenmemiz gerekir. Özellikle kitle iletişimi adını verdiğimiz ve pek çok araç tarafından günde yüzlerce kez iletilere maruz kaldığımız çağımızda iletişim sürecini iyi yönetebilmek çok daha fazla önem kazanmaktadır.

Vize için sözlü ve sözsüz iletişim ara sınav soruları dönem sonu için sözlü ve sözsüz iletişim final soruları konumuzu takip edebilirsiniz.

Örnek soru; Aşağıdakilerden hangisi yetkin dil kullanımı gerektiren bir durum değildir?
a. Basın toplantısı
b. İki yakın arkadaşın sohbeti
c. Ana Haber bültenindeki sunum
d. Patron ve çalışanın yaptığı iş konuşması
e. Öğretmenin dersteki konuşması

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.