AÖF Çıkmış Soruları Ücretsiz İndir

Açıköğretim kredili sistem ile birlikte her yıl 4 kere sınav yapmaktadır. Bunlar güz dönemi ve bahar dönemindeki ara sınav ile final sınavlarıdır. Geçmiş yıl soruları tekrar sorulması muhtemel olduğu için bunları ücretsiz olarak indirebilir ve sınava girmeden çalışabilirsiniz.

AÖF çıkmış sorular ve cevapları herkesin sınavdan önce bakması gereken çok önemli bir kaynaktır. 1 soru bile gelse sizin açınızdan harika olur. Kredili sistem eksi soruların çıkması konusunda çok yeterli değil. Başka bir konuda bunun yeni dersler ve değişen konu içerikleri yüzünden meydana geldiğini açıklamıştım.

Sayfamızda yer alan ve e-öğrenme tarafından temin edilen aöf sınav soruları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Güz dönemi ile bahar dönemi ara sınav-final konularından istediğiniz soruları cevap anahtarıyla birlikte sahip olabilirsiniz.

Açıköğretim çıkmış soruları ücretsiz indirmek için tıklayınız.

Konu hakkında yardım almak istediğiniz noktada bize yazabilirsiniz. Site içeriklerimiz her sınavdan sonra güncel tutulacaktır. İşletme, adalet, ilahiyat, kamu yönetimi, maliye, sosyal hizmetler, iktisat, sosyoloji ve daha birçok bölümün sorularına kolayca ulaşabileceksiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.