AÖF Mahalli İdareler Maliyesi Çıkmış Sorular ve Cevapları

Aöf mahalli idareler maliyesi çıkmış sorular bahar dönemi ara sınav ile finalde size fayda sağlayacaktır. Kısa notlardan oluşan ders özeti kitabı ve önceden hazırlanmış soru çöz denemeleri ile sınav sorularına birlikte çalışırsanız bu dersi rahatça geçebilirsiniz.

Mahalli idareler maliyesi ders notları ve sınav sorularına belirli zamanlarda çalışabilirsiniz. Son güne bütün derslerinizi bırakmaktansa böyle programlı ve sistemli bir şekilde kendinizi hazırlayabilirsiniz. Bu sizin dersi daha iyi anlamanıza ve sınavda başarılı not almanıza katkı sağlayacaktır. Çok fazla uzatmadan 2013 yılından başlayarak bahar dönemi ara sınav final sorularını cevapları ile birlikte aşağıdaki konulardan indirebilirsiniz.

Sorular tek ders olarak değil maliye bölümü 3.sınıf sınav soruları olarak indirebileceksiniz. Bahar dönemine ait vize ve dönem sonu sorularının içinde cevap anahtarı mevcuttur.

Bahar dönemi ara sınav soruları konusundan şuan için vizede çıkanları indiriniz. Final soruları hazır olduğunda konuya ekleyecektir. Bu ders ile ilgili merak ettiğiniz veya istediğiniz başka kaynak ve not var ise yorum yazarak bize iletebilirsiniz.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.