AÖF 7-8 Haziran 2014 Bahar Final Soruları ve Cevapları

Açıköğretim Fakültesi 2014 bahar dönemi final sorularını ve cevaplarını sınav tarihinden sonraki ilk hafta yıllık e-öğrenme sayfasından ulaşabilirsiniz. Adalet, işletme, ilahiyat, kamu yönetimi, iktisat, sosyal hizmetler, sosyoloji ve diüer tüm bölümlerin sorularını ve cevaplarını kontrol edebilir, sonuçlar açıklanmadan tahmini notunuzu öğrenebilirsiniz.

Soruları aynı zamanda kendi sayfamızda da paylaşacağız. 2013 ve 2014 soruları gecikmeli olarak eklecektir. 2013 final sorularını da bir takım sorunlar nedeniyle ekleyemedik. 2014 tek ders sınavı öncesi ise bu sınava girecek öğrenciler için sorular hazır olacaktır. Daha güzel ve ayrıntılı bir arşiv için çalışmalarımıza eskisi gibi devam edeceğiz.

2014 final soruları yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr bu hafta içi yayınlanacaktır. Her sınavdan sonra 3-4 gün içinde Anadolu Üniversitesi soruları ve cevap anahtarını sitesinden yayınlıyor.

Sınav sonuçları ise yaklaşık 25-30 gün içinde açıklanıyor. Büyük ihtimal Haziran ayının son haftasında sonuçları açıklayacaklardır.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.