Açıköğretim AÖF Ders Kitapları PDF İndir

Açıköğretim yayınladığı aöf ders kitaplarını PDF olarak indirebilirsiniz. 2014 - 2015 güz ve bahar dönemi sorumlu olunan derslerinize ait kitaplar eskiden e-öğrenme sayfasından yayınlanıyor artık öğrenci sayfasından paylaşılıyor.

Açıköğretim ders kitapları öğrencilere çalışma konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Eğer bürolardan kitaplarını henüz alamayanlar var ise bu hizmetten faydalanabilirler. Karda kışta veya yolu uzak olanlar için düşünülmüş güzel bir uygulama.

İşletme sosyal hizmetler adalet maliye kamu yönetimi ilahiyat sosyoloji yani Üniversite bünyesinde yer alan tüm bölüm ve sınıfların ders kitapları PDF olarak sunulmuştur. Ders kitaplarınızı kayıt olurken veya daha sonra isterseniz bürolardan alabilirsiniz. Kesinlikle kitapları alınız, gelmedi, kalmamış gibi açıklama yapan memurlardan getirmelerini isteyiniz.

AÖF ders kitapları ne zaman verilecek
Kayıt işlemlerinden sonra kitaplar bürolara dağıtıma başlanır. 1 ay içinde kayıt olduğunuz bürodan kitaplarınızı alabilirsiniz.

Açıköğretim ders kitapları nereden alınır
Bürolardan siz veya yakınınız kimliğinizi göstererek kitapları alabilirler.

Aöf kitaplarını hangi siteden indireceğim
Önceden eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx sayfasından yayınlanan kitaplar artık öğrenci sayfasından paylaşılmaktadır. Bu yüzden şifreniz ile giriş yaptıktan sonra size ait olan ders kitaplarını indirebilirsiniz.

Aöf ders kitapları ücretsizdir satın almanıza gerek yoktur. Fakat yardımcı kitaplar (murat yayınları gibi) paralıdır. Bunları eğitim kitapları satan kırtasiyelerden alabilirsiniz.

Son konular :

2 yorum

Merhabalar birşey sormak istiyorum ders kaydımı yaptım tek dersim vardı.Parayıda yatırdım.Öğrenci durumunda hala pasif yazıyor ve dersim gözükmüyor neden acaba? 87 doğumluyum 29 yaşına kadar hakkım yok mu okumaya devam etmeye.Askerlikle ilgili bir sorun çıkmış olabilir mi?

Yanıtla

Kayıt yenilemeleri aksatmadan yaptıysan bir sorun olacağını sanmıyorum. Yaş ile ilgili bir sorun yaşamazsın ama şu kayıt işlemi hakkında son durumu çağrı merkezini arayarak bir öğren sisteme geçmemiş olabilir yada başka birşey vardır ders gözükmemesi tuhaf bir durum.

Yanıtla

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.