AÖF Kayıt Ücretini Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Açıköğretim Fakültesi harç ücreti yani kayıt için ödenen öğrenim gideri artık kredi kartı ile ödenebilecek. Yeni kayıt, dikey geçiş, ikinci üniversite, yatay geçiş, kayıt yenileme ücretlerini artık kredi kartınızla yatırabilirsiniz.

Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarında öğrenim gören öğrencilerimiz geçmiş dönem öğretim gideri borçlarını online kredi kartı ile kolay yoldan ve hızlı bir şekilde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak ödeyebilirler.

Kredi Kartı İle Ödeme
İnternet başvurunuzu yaptıktan ve bilgilerinizi onayladıktan sonra “Ödeme Yap” butonuna tıklayarak herhangi bir bankanın kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ancak, kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartıyla ödeme yapamazsınız.)

Karta taksit var mı henüz belli değil. Bankalar ile anlaşma varsa elbette olabilir tabi şuan için konuyla ilgili bilgi açıklanmadı.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.