Ünite Özeti ve Yaprak Testler e-Öğrenme Sitesinde

AÖF e-öğrenme portalı ilave edilen birçok içerik ile yenilendi. Ders kitabı, sesli kitap, video konu anlatımları, ünite özetleri, alıştırma soruları (yaprak test) ve deneme sınavları gibi birçok yeni kaynak öğrencilerin çok hoşuna gidecek. Şuan sistem beta olarak hizmet veriyor.

Açıköğretim Fakültesinin hazırlamış olduğu, metin tabanlı olarak hazırlanan 96 derse ait ünite özeti, 100 derse ait yaprak test, 235 derse ait deneme sınavının PDF’i e-Öğrenme protalında yayınlandı. Özet, Yaprak Test ve Deneme Sınavlarını bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirerek kullanabilir, dilerseniz çıktısını alabilirsiniz.

aöf yaprak test

Ayrıca 27 derse ait mp3 formatındaki sesli özetler de yayına girmiştir. Sesli özetleri bilgisayarınızdan ya da mobil cihazlarınızdan erişebilir, dilerseniz indirerek istediğiniz yerde istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Tüm bu ders malzemeleri http://beta-eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanmaktadır. Sınavlara çalışırken bu kaynakları da göz atın, gerçekten çalışmaya değer yardımcı kaynaklar sunulmuş.

Son konular :

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.